17. mai på Holum Skog

Pin - Norske flagg -

Koronapandemien gjør at feiringen av grunnlovsdagen blir annerledes i Nittedal og på Holum Skog også i år.

Det er de nasjonale og lokale retningslinjene som gjelder for 17. mai og vi ber våre medlemmer om å ta hensyn til smittevernreglene ved å holde god avstand til hverandre.

Vi kan ikke oppgi tidspunkt, men vi vil få glede av å høre korpsmusikk også i år. Søndre Nittedal Veterankorps har sagt at de kommer, men hvor og når de kommer er «hemmelig» etter pålegg fra kommunen.

Kl. 13:00 fra Würth starter en kortesje av veteranbiler som skal kjøre gjennom bygda på nasjonaldagen. Etter rundturen i bygda, som antas å ta snaut to timer, samles bilene på Würth igjen der det blir trekking av et par premier.

PROGRAM NITTEDAL

Styret ønsker alle en fin 17.mai og håper vi kan feire på «gamle» måten neste år!